15 grudnia 2019

Kierunek naszego serca

Kierunek naszego serca

Centralnym miejscem naszego życia jest serce, nie jako organ lecz przestrzeń, czyli wyjątkowe miejsce na Bożą obecność, wiarę, miłość, wszelkie uczucia związane z naszymi najbliższymi.

To jak nim zarządzamy, na co nastawiamy nasze serce może decydować o jakości, na nawet wieczności życia. To niezwykle ważne, byśmy go nie tylko pilnie strzegli, ale zawsze zwracali tam gdzie wyniknie z tego chwała dla Boga i błogosławieństwo dla naszego życia.

Nie jest to tak łatwe o czym przekonamy się rozważając kilka fragmentów z Dziejów Apostolskich i innych miejsc Starego i Nowego Testamentu. Lecz dzięki Duchowi Świętemu i nauce Apostolskiej znajdziemy odpowiednie Słowa, pouczenie i praktyczne rady by stawać się ludźmi podobnymi do Dawida, o którym Bóg złożył wspaniałe świadectwo, że był człowiek według Jego serca!

Będzie to czas na osobistą modlitwę o nasze potrzeby i duchowy stan naszego życia! Wiem jak wielu ludzi tego desperacko potrzebuje. Dlatego serdecznie zapraszam to będzie czas dla Bożej chwały i twojego serce!