Kazania

Następna transmisja za

Najnowsze kazania

Życzymy miłej lektury

W ramionach Ojca

W ramionach Ojca

21 lutego 2024

Często Kościół zna Boga Ojca jako tylko Boga. Ma pewną wiedzę Biblijną na temat Boga jako Ojca, ale nie mają osobistego doświadczenia z Nim. A to sprowadza się do tego, że to wywołuje w nich niezrozumiałą pustkę i braki których tak na prawdę nie mogą sobie wytłumaczyć. Każdy z nas zacytuję Słowo mówiące, że Bóg nas Kocha I że Bóg jest miłością. Ale nie wystarczy wiedzieć,

Niezmienność SŁÓW JEZUSA – „Kto się mnie dotknął?”

Niezmienność SŁÓW JEZUSA – „Kto się mnie dotknął?”

Mówca:
18 lutego 2024

Dziwne się wydało uczniom pytanie Pana Jezusa „kto się mnie dotknął?” w chwili gdy napiera na Niego tłum. Lecz w tłumie jest jedna osoba, która zrobiła to świadomie i celowo. Podyktowane to było potrzebą życia i podparte wielką wiarą. Dlaczego nie powinniśmy się dziwić temu pytaniu? Jaka lekcja płynie z tej historii dla nas, którzy wyznajemy w pieśniach i modlitwach, że przychodzimy do NIEGO?

Królestwo Boże cz. 23 – Dar doskonały

Królestwo Boże cz. 23 – Dar doskonały

Mówca:
14 lutego 2024

Na podstawie Listu Jakuba niezwykle ważna lekcja dla kościoła. To przed czym ostrzega nas ten list, albo do czego nas wzywa, jest aktualne po wszystkie czasy,. Lecz żyjąc w dzisiejszym świecie odnoszę wrażenie, że wiele z tego ponadczasowego przesłania jest napisane wręcz dużymi literami i zakreślone na kolor, którego nie możemy nie zauważyć.

Niezmienność SŁÓW JEZUSA – „Czego szukacie?”

Niezmienność SŁÓW JEZUSA – „Czego szukacie?”

Mówca:
4 lutego 2024

Na to pytanie Jezusa warto poszukać odpowiedzi. Nie chodzi o odpowiedź szybką, pochopną czy błahą. Raczej wartą głębokiego przemyślenia, szczerości serca bo chodzi o nasze życie, chodzi również o to komu jej udzielamy. A może okaże się, że dzięki niej również nasze życie się zmieni, gdy uświadomimy sobie jej powagę.