To było

Home / To było

Grill Agape – ἀγάπη

Grill Agape – ἀγάπη

Kościoła nie definiują mury budynków ale tworzą go ludzie i ich relacje. W ubiegłą niedzielę mieliśmy kolejną świetną okazję żeby te relacje budować i wzmacniać, tym razem przy wspólnym grillowaniu. Oprócz pysznych kiełbasek, znakomitych ogórków i wyśmienitych słodkości, mogliśmy przede wszystkim spędzić ten czas...

No Longer Music – Protest Tour

No Longer Music – Protest Tour

9 lipca nasza społeczność miała okazje zorganizować wraz z Urzędem Miasta Dąbrowa Górnicza koncert zespołu No Longer Music, którego założycielem jest David Pierce. Jest to międzynarodowa grupa chrześcijan, którzy w nieco kontrowersyjny, ale dosadny sposób przekazują prawdy ewangelii. Robią to po przez muzykę, efekty specjalne i sceny.

Spotkanie braterskie – 2019 czerwiec

Spotkanie braterskie – 2019 czerwiec

W sobotę 14 czerwca odbyło się kolejne, cykliczne spotkanie mężczyzn naszego zboru nie bez powodu zwane BRATERSKIM. Dużą satysfakcję i przyjemność sprawia nam możliwość spotkania się w ciepłej atmosferze przyjaźni czy wręcz rodziny. I tym razem atmosfera dopisała, tak jak dopisała pogoda, która choć postraszyła z daleka deszczem nie zakłóciła przebiegu spotkania.