29 kwietnia 2020

Zawsze pełni nadziei vol. 5

Zawsze pełni nadziei vol. 5

Pojednani z Bogiem

Człowiek pojednany z Bogiem otrzymuje wspaniały dar Bożego pokoju, jak również niezwykły przywilej służenia Mu, zgodnie z otrzymanym powołaniem!
Jak widać wielką potrzebą życia każdego z nas, jest dojść do tego wyjątkowego miejsca jakim jest niczym nie zmącona relacja z Bogiem. Od tego rozpoczyna się wszytko, to początek wszystkiego co ma swoje źródło w Bogu! Tak bardzo potrzebujemy świadomości, że to co nas dotyczy jest pochodzenia Boskiego, sam Bóg nadaje naszemu życiu cel i troszczy się o nas każdego dnia w ponad naturalny sposób!
Odkryjemy podczas środowego nabożeństwa kto i jak może zostać pojednany z Bogiem?
Jak zmienia to nasze codzienne życie?
Jaki to ma wpływa na nasz sposób myślenia i podejmowania decyzji.
Co powoduje, że każdego dnia mamy relacje z Bogiem i dokonuje się w nas duchowy wzrost?
W jaki sposób wpływa to na zleconą nam misję?

Pamiętajcie proszę, że obecnie na naszych nabożeństwach (w Kaplicy) mogą być tylko te osoby, które zgłosiły taką potrzebę i otrzymały potwierdzenie. Ze względu na prawne ograniczenia związane z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności prosimy o dostosowanie do się tego zalecenia. Wierzę, że nie zależnie od tego czy będziecie on-lina czy w Kaplicy wszyscy będziemy uczestniczyć w tym wielkim przywileju oddawania Bogu chwały i słuchania Bożego Słowa, które będzie nas budować i przynosić mam nadzieję w mocy Ducha Świętego!