22 marca 2020

Dzielny Kościół

Dzielny Kościół

Jestem pełen podziwu słysząc jak wielu ludzi mimo obecnych niedogodności jest duchowo razem z nami! W takich chwilach potrzebujemy siebie i okazuje się jak silnym i dzielnym jesteśmy Kościołem! To czego się uczyliśmy jest wystawiane na próbę, to sprawdzian naszej dojrzałości i charakteru. Okazuje się jak bardzo ufamy Panu i jak jesteśmy sobie bliscy. Jak ważna jest dla nas społeczność i na kim naprawdę możemy polegać.

W najbliższą niedzielę rozważymy fragment, który ukaże nam jakie cechy powinien posiadać Kościół. Obecny czas jest kuźnią w której Pan nas kształtuje. Jest to niełatwy i bolesny proces lecz jego rezultat będzie chwalebny jeśli poddamy się Bożemu Słowu i prowadzeniu Ducha Świętego. Staniemy się silniejsi, mądrzejsi, bardziej skoncentrowani na tym co ważne i oddani temu co dobre i chwalebne. Modlę się byśmy w obecnym czasie okazali się Dzielnym Kościołem! Który przeżywa mimo trudności swoje chwile rozkwitu i triumfu wiedząc, że wierzącymi jesteśmy w każdym czasie!

Najbliższe nabożeństwo będzie również online.
Pamiętając o sobie piszcie proszę o potrzebach do modlitwy przyniesiemy jest razem. Będziemy mieć czas wieczerzy, więc proszę przygotujcie się do tego w waszych domach. Mimo odległości będziemy blisko siebie w Słowie i modlitwie pełni uwielbienia i nadziei jaką mamy w naszym Panu!