Nagłośnienie
Project

Nagłośnienie

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English. Many...

Służba ewangelizacyjna
Project

Służba ewangelizacyjna

To co nas jednak łączy i sprawia, że stajemy na ulicy naszego miasta w jednym duchu - to potrzeba zaniesienia Dobrej Nowiny o Panu Jezusie Chrystusie wszystkim, którzy Go jeszcze nie poznali.
Za każdym z nas stoi świadectwo tego z czego dobry Bóg nas wyrwał, uwolnił i wiemy co MU zawdzięczamy. To On dał nam prawdziwy sens życia tu na ziemi i wieczność z NIM.

Kawiarenka
Project

Kawiarenka

Najlepsze spotkanie, to rozmowa przy kawie! A nie ma lepszego miejsca na spotkanie po zakończonym nabożeństwie niż nasza kawiarenka. Świetna kawa, pyszne ciasto i małe co nieco to tylko cześć tego co oferuje nasza kawiarenka. Chcemy jako Kościół dbać o nasze wzajemne relacje i przyjaźnie, chcemy się wspierać, śmiać i płakać ze sobą. Więc róbmy...

Grupa młodzieżowa – IDENTYFIKACJA
Project

Grupa młodzieżowa – IDENTYFIKACJA

Identyfikacja to grupa młodych ludzi, którzy kochają Boga i chcą się tym dzielić z innymi. Kim jesteśmy? Jesteśmy zupełnie różnymi ludźmi z różnych miejsc i z różnymi doświadczeniami, ale to właśnie Bóg i chęć służenia innym nas łączy. Jeśli coś kochasz, to mówisz o tym i chcesz się tym dzielić...

Służba wśród kobiet
Project

Służba wśród kobiet

Nasza służba , to kobieca przestrzeń służąca budowaniu relacji między kobietami w zborze ale przede wszystkim Naszym Zbawicielem Jezusem Chrystusem.
Comiesięczne spotkania są pełne świadectw życia z Panem ,tego jak On działa w nas a także Bożego Słowa , które zachęca by wiernie wytrwać na wąskiej drodze .
W naszej grupie otwarte jesteśmy na prowadzenie Ducha Świętego ,wedle tego co jest potrzebne na dany czas Jego Kościołowi, dlatego też wspólnie trwamy przed Panem w modlitwie niosąc ciężary jedne drugich kobiet.
Ważnym aspektem naszych spotkań jest wspólne odkrywanie Bożego powołania do służby ,talenty do usługiwania darami by nasza wspólnota mogła tętnic Bożym życiem .
Z wielkim zaangażowaniem organizujemy konferencje ,wycieczki oraz krótkie wypady do SPA ,by zacisnąć relacje i lepiej się poznawać .

Dołącz do nas ❤️

Służba wśród mężczyzn
Project

Służba wśród mężczyzn

Mężczyźni będący członkami lub sympatykami naszego zboru mają możliwość spotykania się na cyklicznych (staramy się raz w miesiącu) zgromadzeniach czy też wydarzeniach nazywanych potocznie „Braterskimi”. Nie chodzi tu tylko o proste, wspólne spędzanie czasu, ale również – a może przede wszystkim – o wzajemne budowanie się i wspieranie przez prezentowanie świadectw i własnych doświadczeń życiowych,...

Coffee House i Teen Challenge
Project

Coffee House i Teen Challenge

Jeśli słyszałeś coś o Coffee House, to proszę zapamiętaj, że jest to program służący ludziom, a zarazem grupa ludzi, która pomaga osobom uzależnionym, odrzuconym, wykluczonym społecznie, bezdomnym. Działania Coffee House oparte są na Biblii, głoszeniu Słowa Bożego, relacji z Duchem Świętym, nauce o Jezusie Chrystusie.

  • 1
  • 2