No Longer Music – Protest Tour

No Longer Music – Protest Tour

9 lipca nasza społeczność miała okazje zorganizować wraz z Urzędem Miasta Dąbrowa Górnicza koncert zespołu No Longer Music, którego założycielem jest David Pierce.
Jest to międzynarodowa grupa chrześcijan, którzy w nieco kontrowersyjny, ale dosadny sposób przekazują prawdy ewangelii. Robią to po przez muzykę, efekty specjalne i sceny.

Koncert odbył się w Fabryce Pełnej Życia i dzięki zespołowi mogliśmy usłyszeć słowa, które są pełne życia. Ewangelia bez ogródek była przedstawiana ludziom, którzy może nie zawsze zastanawiają się nad osobą i dziełem Jezusa… i może ich wyobrażenie o tym co się faktycznie stało na Golgocie jest przyozdobione pięknymi, miękkimi rzeczami… ale czy śmierć na krzyżu taka była?

Jako młodzież mieliśmy okazje spędzić czas z tymi wspaniałymi ludźmi, modląc się, jedząc i uwielbiając naszego Boga. Wiele nas nauczyło przebywanie z zespołem, pokazali nam jak połączyć dobrą zabawę z mówieniem o tym w Kogo wierzymy. Dziękujemy Bogu za to, że mieliśmy taką możliwość rozwoju oraz zrobienia czegoś dla miasta!

Kto nie był na koncercie… cóż, możecie śledzić poczynania zespołu na fb lub na ich stronie i może znajdziecie sposób żeby zobaczyć ten niesamowity koncert.