Yellow Tour w Dąbrowie Górniczej 2019

Yellow Tour w Dąbrowie Górniczej 2019

Co to był za FANTASITCO czas!

Od czwartku 8 sierpnia do niedzieli 11 sierpnia gościliśmy piętnastoosobową włoską grupę „Yellow Tour” i Agnieszkę – wspaniałą tłumaczkę.

To młodzi misjonarze ze szkoły misyjnej w Mediolanie prowadzeni przez pastora Giuseppe, którzy pełni pozytywnej energii przez cały sierpień podróżują po Europie w ramach „Tour Giallo 2019”, rozmawiając o Jezusie. Sami przedstawiają się jako uliczni artyści amatorzy, którzy dzielą się z ludźmi najważniejszą wiadomością ich życia – „Bóg widzi Cię tam, gdzie jesteś i w tej sytuacji, w której się znajdujesz. On zna dokładnie twoje zmagania i bardzo chce Ci pomóc, wystarczy, że Mu na to pozwolisz, a jeśli zdecydujesz się oddać Mu swoje serce, On w cudowny sposób przemieni Twoje życie”.

Przez dwa popołudnia w Parku Hallera rozbrzmiewała nie tylko włoska muzyka, ale za sprawą misjonarzy, którzy przygotowali również krótki spektakl, słychać było przede wszystkim głos ewangelii.

Młodzi ludzie pełni miłości i pasji dla Boga dzielili się swoimi bardzo osobistymi świadectwami, co poruszało serca wielu zgromadzonych w Parku.

Niesamowity i niezapomniany był też czas spędzony wspólnie na modlitwach, porannej społeczności czy wspólnych posiłkach.

Nasi mediolańscy przyjaciele byli dla nas, jako Kościoła, ogromną inspiracją, zbudowaniem i zachętą do niestrudzonego głoszenia ewangelii.