Ładowanie Wydarzenia
16
czerwiec
niedziela

Nabożeństwo niedzielne – Z TRANSMISJĄ ON-LINE

16 czerwca @ 10:00 - 12:00
|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 10:00 on niedziela, repeating until 30 czerwca 2024

Niedzielne nabożeństwo jest przywilejem ludzi wierzących do spotkania w celu wspólnego świętowania faktu zmartwychwstania Pana Jezusa.

W naszej Społeczności w nabożeństwie mogą uczestniczyć wszyscy ludzie, którzy pragną w modlitwie i pieśniach oddać Bogu chwałę i dziękczynienie. Posłuchać inspirującego przesłania Dobrej Nowiny płynącej wprost z Biblii i odnieść do naszego życia i aktualnych potrzeb. Jesteśmy bardzo wrażliwi na obecność Ducha Świętego i dlatego widząc jak porusza nasze serca wnosimy modlitwy o indywidualne potrzeby ludzi, którzy tego potrzebują.

Podczas nabożeństwa uczestniczymy też w Stole Pańskim (komunii), w której mogą uczestniczyć ludzie, którzy zgodnie z nauką Pana Jezusa narodzili się na nowo, oraz potwierdzili swoją wiarę przez chrzest (w naszym rozumieniu chrzest powinien się odbyć przez całkowite zanurzenie), oraz mają osobistą społeczność z Bogiem. Decyzję uczestniczenia podejmujemy indywidualnie, jest to sprawa naszego sumienia, rozumiejąc wynikającą z uczestniczenia odpowiedzialność przed Bogiem. Wieczerza jest przyjmowana pod dwoma postaciami chleba i wina, które symbolizują ciało i krew naszego Zbawiciela,

Chętnie też dzielimy się świadectwami okazanej nam przez Boga łaski. Wsłuchując się w głos Ducha Świętego jesteśmy nastawienie na używania wszelkich darów (charyzmatów) zgodnie z nauką apostolską i ku wspólnemu zbudowaniu.

Niedzielne nabożeństwo do wyjątkowe wydarzenie dla Kościoła, uczestniczenie w nim przynosi nam zbudowanie, ale przede wszystkim jego celem jest wypełnienie naszego największego powołania, przynoszenia Bogu chwały!

Szczegóły
Data: 16 czerwca
Godzina: 10:00 - 12:00
Miejsce wydarzenia
Adres: ul. Łukasińskiego 7
Dąbrowa Górnicza, śląskie 41-300 Polska

+ Google Map